This article pertains to Combine OverWiki.
This page is fully protected. Click for more information.

OverWiki:About/cs

From Combine OverWiki, the original Half-Life wiki and Portal wiki
Jump to: navigation, search

This article pertains to Combine OverWiki.
This page is fully protected. Click for more information.

Wiki 2012.png

Combine OverWiki na webu

Fb icon.png Facebook
Twitter favicon.png Twitter
Discord.png Discord
Steampowered favicon.png Steam
YouTube favicon.png YouTube

Wiki Run Think Shoot Edit poster popart.png
"Run. Think. Shoot. Edit."
― Motto Combine OverWiki

Combine OverWiki je nezávislá a rozsáhlá wiki encyklopedie věnovaná herní sérii Half-Life a Portal a jejímu sdílenému světu vytvořenému společností Valve Corporation.

Wiki byla založena pod v roce 2006 pod názvem "Half-Life Wiki" na službě [[1]], bezplatné wiki farmě. V roce 2011 byla přesunuta na soukromou doménu, zatímco originální wiki zůstala jako duplikát na službě Wikia.

Účelem naší wiki jako encyklopedie je vytvořit přístupné kompendium faktů a informací o hrách Half-Life a Portal inteligentním a analytickým způsobem, s důrazem na zákulisní informace a roli videoher jako umělecké formy.

Wiki funguje také jako komunitní centrum pro fanoušky her Half-Life a Portal. Dobrovolní členové komunity pravidelně aktualizují stávající články a vytvářejí nové na základě vlastních zkušeností s hrami a různých zpravodajských zdrojů, díky čemuž je wiki důležitým zdrojem novinek, aktualizací a především exkluzivního obsahu (nejnovější změny a přírůstky najdete na Aktualizace obsahu). Komunitní projekty a dialog mezi fanoušky udržují při životě také různé sociální stránky wiki, které jsou pravidelně aktualizovány (odkaz vpravo).

Informace, které jsou zde k dispozici, jsou a budou vždy volně k dispozici pro kohokoli, aby je sdílel, kopíroval a upravoval pod licencí Attribution-ShareAlike 4.0.

Správa[edit]

Malý tým dobrovolných správců se věnuje udržování kvality wiki a řešení uživatelských sporů, technických problémů a oficiálních stránek wiki.

Historie[edit]

Main article: OverWiki:History/cs

Odmítnutí odpovědnosti[edit]

Poděkování[edit]

Loga[edit]

Bývalá[edit]

Současné[edit]

Následující loga lze použít pro propagaci a výměnu odkazů.

Plakáty[edit]

Následující plakáty lze použít pro propagaci a výměnu odkazů.

Template:OverWiki/cs